Nieznany typ przeglądarki
Twój system to Nieznany.
Twoje IP to 3.80.218.53


Przywracanie ustawień początkowych Sony Ericsson K800i -ustawienia fabryczne

"Jeżeli macie jakikolwiek problem z telefonem, który nie odpowiadał by na wasze komendy - odmawiał wgrywania plików - samoistnie się wyłączał - nie pozwalał wgrywać plików(dotyczy to pamięci tel. a nie MemoryStick) i stwarza jeszcze wiele wiele innych problemów to może to być przyczyna (najprawdopodobniej jest) wadliwego już oprogramowania telefonu-dzieje się tak z powodu wrzucania dużej ilości plików - ogólnie ostrego korzystania z telefonu. Producenci przewidzieli takie zajęcia i w telefonach nowej generacji takich jak K800i wprowadzili moduł "Przywracania ustawień początkowych" - nie są to już ustawienia serwisowe takie jak dostajemy telefon nowy lecz samoistna wymiana"Softu" przez telefon, który sam w sobie posiada kopie zapasową - są to już tzw. inteligentne telefony, które same sobie potrafią pomóc.

"Przywracanie ustawień początkowych" rozwiązuje wiele problemów przedstawiam wam mały toturial jeżeli część z was nie wie jak tego dokonać.

Uwaga:
Jest jeden mały minus tej operacji-ale jest na to już rada: Otóż podczas "przywracania ustawień początkowych" kasuje się nam wszytko z pamięci telefonu czyli: numery zapisane w telefonie, zdjęcie,muzyka,video - wszystko co jest w telefonie, dla tego należy przenieść numery telefonu na karte SIM (niżej napisane jak to zrobić)-pliki potrzebne nam takie jak zdjęcia,muzyka,video przeniesiemy na karte MS(Memory Stick) oczywiście musimy mieć najpierw na niej miejsce (niżej napisane jak to zrobić).

Działamy według tej instrukcji:

1.Kopiujemy kontakty na karte SIM (żeby ich nie stracić).

*Kopiowanie kontaktów na SIM: Wchodzisz w Meny-->Kontakty-->Naciskasz "Opcje"-->Naciskasz "Zaawansowane" -->Naciskasz"Kopiuj DO SIM"-->Naciskasz "Kopiuj Wszytko" i czekasz aż sie skopiuje.

2.Przenosimy ważne dla nas Pliki na karte MS(Memory Stick).

*Przenoszenie plików z Pamięci Tel. na Memory Stick Oczywiście musisz mieć miejsce na Memory Stick żeby móc coś przenieść. Wybierasz element(zdjęcie dzwonek) który Ciebie interesuje możesz też zaznaczyć kilka elementów za pomocą opcji "Zaznacz kilka" po zaznaczeniu lub wybraniu elementów do przeniesienia: Naciskamy "Więcej"--->"Zarządzanie Plikiem"-->"Przenieś"-->"Memory Sick" i czekamy aż przeniesie.

3.Przywracamy ustawienia początkowe.

*Przywracanie ustawień początkowych(jest to wymiana softu sama przez telefon).Wchodzimy w "Menu"-->"Ustawienia"-->"Ogólne"-->Schodzisz Joyem na sam dół? i naciskasz "Ustawienia początkowe"-->"Resetuj Wszystko"-->Wyświetli Ci sie informacja o tym ze stracisz wszystkie informacje z pamięci telefonu (ale ty je przeniosłeś wiec nie masz co sie bać)--->Po naciśnięciu resetuj wszytko telefon mignie pare razy i potrwa to dosłownie 5 minut (może nawet krócej) jak sam zmieni sobie oprogramowanie."

zaczerpnięte stąd
powrót

Produced by: Radosław Pasławski
http://paslawski.pdg.plWarning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required '/tmp/php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0